Başkan Gürkan, Battalgazi Kaymakamlığı’nın Yeni Hizmet Binasını Gezdi

Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz ile birlikte Battalgazi Kaymakamlığı yeni hizmet binasını gezen Başkan Gürkan, yeni binanın hayırlı olması temennisinde bulundu.

12 Ekim 2016 Çarşamba 15:26
Başkan Gürkan, Battalgazi Kaymakamlığı’nın Yeni Hizmet Binasını Gezdi
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, yeni hizmet binasına taşınan Battalgazi Kaymakamlığı’nı ziyaret etti. Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz ile birlikte Battalgazi Kaymakamlığı yeni hizmet binasını gezen Başkan Gürkan, yeni binanın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde Battalgazi Belediye Başkan Yardımcıları Yaşar Karataş, Zafer Kırçuval ve Nevzat Aslan ile birlikte Battalgazi Kaymakamlığı’nın yeni hizmet binasını gezdi. Burada Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz’a yeni binanın hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Gürkan, “Kaymakamlığımızın yeni binasına taşınması münasebetiyle sayın kaymakamımıza hem yeni binanın hayırlı olması, hem de buradaki görev mahallindeki yeri bizzat görüp, eksik ve aksaklıklar varsa, belediye nezdinde yapabileceğimiz işlevin yapılması noktasında sayın kaymakamımızı ziyaret ettik. Tabi bulunduğu mekan güzel bir mekan. Hakikaten 300 bin nüfuslu bir ilçeye yakışıp, yaraşacak bir kaymakamlık binası ihya edilmiş. Buradaki eksiklik ve aksaklıklarında belediyemizin ve kaymakamlığımızın kendi bütçe kalemlerinde giderilmesi noktasında elimizden geleni ve üzerimize düşeni yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ben tekrar kaymakam beye binanın hayırlı olmasını ve burada güzel görevler icra edeceklerine de inancımı belirtmek istiyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyorum” ifadelerini kullandı.
 
banner315

    Yorumlar

banner322
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv