Arguvan 5,9 Milyonluk Yatırıma Kavuşuyor

Arguvan genelinde maliyeti 5,9 milyon TL olan 82,5 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmaları gerçekleştiriyor.

04 Ekim 2017 Çarşamba 17:29
Arguvan 5,9 Milyonluk Yatırıma Kavuşuyor
banner83
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Arguvan genelinde maliyeti 5,9 milyon TL olan 82,5 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmaları gerçekleştiriyor. Daha yaşanılabilir bir şehir için altyapı çalışmaları hızla devam ediyor.

“44,3 Kilometrelik Altyapı Tamamlandı”
Malatya merkez ve ilçelerinde dev projeleri hayata geçiren MASKİ Genel Müdürlüğü şehri içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu ağı ile donatmaya devam ediyor. Merkezde yapılan çalışmaların yanı sıra ilçelerde yapılan çalışmalarla şehrin tamamının yaşam kalitesini yükseltiyor. Daha yaşanılabilir bir şehir için sağlıklı altyapı ağı inşa etiklerini ifade eden Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “Arguvan İlçesi genelinde maliyeti 3 milyon TL olan 44,3 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmamızı tamamladık. DAP kapsamında 1 adet sulama kanalı inşa ettik..” dedi.

“38,2 Kilometrelik Altyapı Çalışması Devam Ediyor”
Malatya Büyükşehir Belediyesinin vizyonuyla örnek projelere imza attıklarını belirten Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “Arguvan İlçesi genelinde gerçekleştirdiğimiz maliyeti 2,9 milyon TL olan 38,2 kilometrelik içmesuyu altyapı yatırımlarımız devam ediyor. Çalışmalarımız tamamlandığında Arguvan İlçemizin tamamı daha sağlıklı içmesuyuna kavuşacak ve daha temiz bir çevrede yaşayacak. Arguvan İlçesi ve Malatya genelinde çalışmalarımız devam ediyor. 3 yılda geldiğimiz nokta şehrimiz ve insanımız için gösterdiğimiz gayretli çalışmaların sonucudur. Özveriyle çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
 
banner315

    Yorumlar

Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv