Mumcu, Arapgir Mahallelerinde İncelemelerde Bulundu

Mumcu, Arapgir ilçesinde Sipahiuşağı, Kaynak, Deregezen, Sinikli ve Kılıç mahallelerine içmesuyu temin etmesi planlanan Söğütlü Çayı’nda incelemelerde bulundu.

09 Ekim 2018 Salı 12:13
Mumcu, Arapgir Mahallelerinde İncelemelerde Bulundu
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Ertan Mumcu, Arapgir ilçesinde Sipahiuşağı, Kaynak, Deregezen, Sinikli ve Kılıç mahallelerine içmesuyu temin etmesi planlanan Söğütlü Çayı’nda incelemelerde bulundu.
Mumcu, ayrıca Yukarıulupınar su kaynağını yerinde görüp, Düzce ve Budak mahallelerine kaynak suyu sağlayan içmesuyu isale hattı çalışmalarını da inceledi.


Genel Müdür Mumcu: “Arapgir’imize önemli yatırımlar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz””
Malatya’nın en önemli kurumlarından biri olan MASKİ Genel Müdürlüğü, büyükşehire yakışır bir altyapı inşa etmek için çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Arapgir’de yapımı devam eden yatırımlarla ilgili çalışmaların yürütüldüğü mahallelerde incelemelerde bulunan MASKİ Genel Müdür Ertan Mumcu, “Arapgir ilçemizin değişik bölgelerinde incelemeler yapmak için arkadaşlarımızla buraya geldik. Arapgir ilçesinde Sipahiuşağı, Kaynak, Deregezen, Sinikli ve Kılıç mahallelerine içmesuyu temin etmesi planlanan Söğütlü Çayı’nda arkadaşlarla inceledik. Ayrıca Yukarıulupınar su kaynağını yerinde görüp, teknik konularda istişarelerde bulunduk. Yine Düzce ve Budak mahallelerinde devam eden içmesuyu isale hattı çalışmalarını da yerinde görüp, inceleme fırsatımız oldu. Buralarda muhtarlarımızla istişarelerde bulunup, bir süre sohbet ettik. Verimli bir ziyaret gerçekleştirdiğimiz kanaatindeyim. Malatya ve ilçelerinde altyapı konusunda günlük hayatı sıkıntıya sokacak sorunları bertaraf etmek için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Arapgir’imize önemli yatırımlar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Hedefimiz daha sağlıklı ve uzun yıllar hizmet verecek güçlü bir alt yapı” diye konuştu.


 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv