Arapgir Çiğnir’e 8 Bin 300 Metrelik İçmesuyu Altyapısı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Arapgir ilçesine bağlı Çiğnir Mahallesi Harbuzik Mezrasına 8 bin 300 metrelik içmesuyu hattı yaptı.

27 Kasım 2018 Salı 12:07
Arapgir Çiğnir’e 8 Bin 300 Metrelik  İçmesuyu Altyapısı
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Arapgir ilçesine bağlı Çiğnir Mahallesi Harbuzik Mezrasına 8 bin 300 metrelik içmesuyu hattı yaptı.

“Mahallemiz sağlıklı ve modern bir içmesuyu altyapısına kavuştu”

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, "MASKİ olarak dünya standartlarında, kaliteli, sürdürülebilir ve sorunsuz bir altyapı hedefimiz var. Özellikle yaptığımız çalışmalar dahilinde içmesuyuna büyük önem veriyoruz. Çünkü içmesuyu konusu doğrudan hayati bir konu ve hizmet kesinlikle kesintisiz olmak zorunda. Bu çerçevede MASKİ Genel Müdürlüğü olarak 2014 yılından bu yana hızlı bir şekilde Malatya’nın genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Arapgir ilçesine bağlı Çiğnir Mahallesi Harbuzik mezrasının içmesuyu sıkıntısını giderme noktasında yürüttüğümüz çalışmaları tamamladık. Buraya 8 bin 300 metrelik içmesuyu altyapısı inşa ettik. Çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından mahallemiz sağlıklı ve modern bir içmesuyu altyapısına kavuştu. Çalışmalarda emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.


 
banner315

    Yorumlar

banner334
Hava Durumu

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv